0(312) 472 29 79

Tabaka, Rulo ve Kaba Filtreler

GirişEurovent Air Filter CertificationFiltre Seçim TablosuTabaka, Rulo ve Kaba FiltrelerPanel ve Kaset FiltrelerTorba FiltrelerKompakt FiltrelerHEPA / Ulpa FiltrelerGaz Fazındaki Kirleticiler için Filtreler

Roll-0-Mat


Roll-0-Mat cam elyafı filtre malzemesi otomatik rulo tipi filtre cihazlarında kullanılmak üzere üretilmektedir. Malzemenin rulosu boyunca kuvvetlendirici ipler bulunmaktadır. Bu şekilde rulonun düzgün ve gergin açılması sağlanarak filtrelenmemiş havanın temiz tarafa geçmesi önlenir. AAF başka marka cihazlar için de rulo filtre malzemesi temin etmektedir.

AmerGlas M57 ve Paint Stop Boya Tutucu


AmerGlas M57 cam elyafı atılabilir tip olarak üretilmiştir, yıkanmaz. Filtre malzemesinin lifleri, yüksek miktarda tozun tutulabilmesi için üstün toz yap ışma özeliğine sahip yapıştırıcı ile kaplanmıştır. Filtre malzemesi klima santrallarında ve havalandırma klima sistemlerinde kullanılmaktadır. Paint Stop Boya Tutucu tipi ise oto boyahanelerinden dışarıya atılan havanın içindeki boya partiküllerini tutmaktadır.

AmerTexR


AmerTex R sentetik elyaf filtre malzemesi birkaç tipte üretilmekte olup klima santrallarında, havalandıma ve klima sistemlerinde, mutfak davlumbazlarında ve çok kademeli filtreleme sistemlerinde ön filtre olarak kullanılmaktadır.

AmerTexF


AmerTex F sentetiik filtre malzemesi otomotiv sanayiinde boya kabinlerinin tavanında havayı yaymak amacıyla kullanılmaktadır. Malzeme küçük partiküller için mükemmel bir filtrasyon sağlamakta ve boyama kabinlerinde yüksek bir temizlik sağlamaktadır.


Doğru Mühendislik Yaklaşımı, Ekonomik ve Hızlı Çözümler İçin

Doğru Mühendislik Yaklaşımı, Ekonomik ve Hızlı Çözümler İçin Tıklayınız