0(312) 472 29 79

HEPA / Ulpa Filtreler

GirişEurovent Air Filter CertificationFiltre Seçim TablosuTabaka, Rulo ve Kaba FiltrelerPanel ve Kaset FiltrelerTorba FiltrelerKompakt FiltrelerHEPA / Ulpa FiltrelerGaz Fazındaki Kirleticiler için Filtreler

BioPak / AstroPak


AstroPak, mikro cam elyaf kağıdı pililenerek MDF ya da metal kasa içine yerleştirilmiştir. Pililemede kullanılan termoplastik separatörler, pililer arasında düzgün açıklıklar oluşturulmasını ve hava akımının en uygun şekilde geçmesini sağlamaktadır.Yüksek kaliteli MDF kasa, pürüzsüz özelliğiyle partikül salınımına izin vermemektedir. Katlanarak sağlamlığı arttırılmış filtre kağıdı, havadaki partiküllerin yüksek verimde filtre edilmesini minimum direnç yaratarak sağlar. Filtrelerin pilileri dik veya yatay olarak kullanılabilir. Filtreler, imalat sonrası EN 1822 Standardına göre tek tek sızdırmazlık testine tabi tutulmakta olup H13 ve H14 sınıfında üretilmektedir. Her filtre DİN 24.184'e göre yağ dumanıyla yapılan kaçak testine tabi tutulmaktadır.

Filtrelerin verimliliği, 0.3 mikron boyutundaki partiküller için min. % 99.997'dir. En son kabul edilen EN 1822 Avrupa Standardına göre belirli bir hızda filtrenin geçirebildiği en küçük boyutlu partiküllere (MPPS) göre ise sınıfı H13 ya da H14, verimliliğimin. % 99.95 ya da % 99.995 olacaktır. Filtrelerin üzerinde, EN 1822 Standardına göre test edildiğini ve minimum verimliliğin garanti edildiğini teyit eden filtre test raporu bulunacaktır.

MDF kasalı filtreler tamamen yakılabilir niteliktedir.

AstroPak HEPA filtre için aşağıdaki Kod Tammlama Sistemini kullamlmafldır.BioCel VXL / AstroCel VXL


BioCel VXL ve AstroCel VXL, klima santrallerinde son kademe olarak kullanılan hafif ve kompakt filtrelerdir. EN 1822 standardına göre H10'dan H13'e kadar verimliliklerde üretilmektedir. Filtre kasalarının imalatında yüksek darbeye dayanıklı polistren (HIPS) kullanılmıştır.

AstroCel II ve TM


AstroCel II ve TM, özellikle temiz odalar için dizayn edilmiştir. Yüksek verimli filtre kağıdı mini-pilili olarak kıvrılmış ve pililer birbirinden termoplastik separatörler ile ayrılmıştır. Filtre kasası alüminyumdan üretilmiştir. AstroCel II'nin özel temiz oda tavanları için kuru tip sızdırmazlık contalı (Knifeedge, Dry Seal) ve yaş tip sızdırmazlık contalı (Fluid Seal) modelleri mevcuttur.

AstroCel III


AstroCel III 4000, yüksek debili HEPA filtre istenilen birçok endüstride ve havalandırma tesisatlarında kullanılır. Yüksek verimli filtre kağıdından imal edilen mini-pilili paneller V şeklinde dizilerek galvaniz saçtan fitre kasası içerisine yerleştirilmiştir. Bu filtrenin yüksek sıcaklığa dayanıklı nükleer modeli de mevcuttur.


Doğru Mühendislik Yaklaşımı, Ekonomik ve Hızlı Çözümler İçin

Doğru Mühendislik Yaklaşımı, Ekonomik ve Hızlı Çözümler İçin Tıklayınız