0(312) 472 29 79

Panel ve Kaset Filtreler

GirişEurovent Air Filter CertificationFiltre Seçim TablosuTabaka, Rulo ve Kaba FiltrelerPanel ve Kaset FiltrelerTorba FiltrelerKompakt FiltrelerHEPA / Ulpa FiltrelerGaz Fazındaki Kirleticiler için Filtreler

AmerGlas Standard ve 5700


Bu filtrenin konfor klimaları için AmerGlas Standard ve endüstriyel uygulamalar için ağır hizmet modeli olan AmerGlas 5700 tipleri mevcuttur. Cam elyafı filtre dolgusuna toz tutuculuğu arttıran özel bir yapışkan emdirilmiştir. Filtreler karton çerçevelidir.

Perfect Pleat


Perfect Pleat filtre, pililerinin arasında düzgün aralıkların oluşmasını sağlayan dik durabilen özel bir filtre malzemesinden imal edilmiştir. Bu tasarımla havanın düzgün bir şekilde akışı sağlanmaktadır. Filtrede metal parçalar bulunmadığı için tamamen yakılabilir özelliktedir. Klima santrallerinde birinci kademe filtre olarak, orta hassasiyetteki filtreleri korumak amacıyla kullanılmaktadır. Filtre üzerinde küf, mantar oluşumun u ve bakteri oluşumunu önleyen antimikrobiyal Ultra tipi de mevcuttur.

Chevronet


Sentetik elyaflı filtre malzemesi kafes tel ile desteklendikten sonra pililenerek galvaniz saçtan çerçeve içerisine yerleşti rilmiştir. Her türlü havalandırma ve klima sisteminde ön filtre olarak kullanılmaktadır.

Metanet


Galvaniz saç, alüminyum ve paslanmaz çelik çerçeve içine dolgu teli yerleştirilmiştir. Endüstriyel uygulamalarda, binalarda ve endüstriyel tesislerde bulunan iklimlendirme ve klima sistemlerinde kullanılmakta olupyı kanabilir özelliktedir. Yüksek toz tutma kapasitesine sahip olan Metanet® filtreler yüksek nem koşullarında rahatlıkla çalışmaktadır. Mutfak davlumbazlarında h avanın içindeki yağın filtrelenmesinde kullanılmaktadır.


Doğru Mühendislik Yaklaşımı, Ekonomik ve Hızlı Çözümler İçin

Doğru Mühendislik Yaklaşımı, Ekonomik ve Hızlı Çözümler İçin Tıklayınız