0(312) 472 29 79

Gaz Fazındaki Kirleticiler için Filtreler

GirişEurovent Air Filter CertificationFiltre Seçim TablosuTabaka, Rulo ve Kaba FiltrelerPanel ve Kaset FiltrelerTorba FiltrelerKompakt FiltrelerHEPA / Ulpa FiltrelerGaz Fazındaki Kirleticiler için Filtreler

AmerSorb


Liflerine SAAFCarb aktif karbon tozu yapıştırılmış, sentetik filtre bezi pililenerek neme dayanıklı mukavva kasa içine yerleştirmiştir. İHK'sini iyileştirmek için sigara, yemek kokusu, ozon ve uçucu organik bileşikler gibi kirleticilerin arındırılmasında başvurulan bir üründür. Paneller 45 mm ve 95 mm kalınlığında üretilmektedir.

VariSorb VXL SAAFCarb ve SAAFCity


Yüksek İHK gereksinmeleri için kullanılan pilili kom pakt filtrelerdir. Mini-granül halindeki SAAFCarb aktif karbon iki sentetik filtre tabakasının arasında b ulunmaktadır. Tabaka bu haliyle pililenerek polistren çerçeve içerisine yapıştırıcıyla sabitlenmiştir. Filtrenin hava giriş tarafında F7 filtre malzemesi monte edilmiş olan VariSorb VXL SAAFCity modeli de mevcuttur.

SAAF Canister


Galvaniz, paslanmaz çelik ya da plastik tipleri bulunan silindirik kartuşların içine granül halindeki ya da mini-silindir şeklinde preslenmiş SAAFCarb ya da diğer SAAFMedia doldurulmuştur. Taze hava ya da dönüş havası için uçucu organik bileşikleri ya da gaz halindeki başka kirleticileri filtrelemek için kullanılmaktadır.

SAAF Cassette


Polistrenden imal edilmiş kasetlerin içine granül halindeki ya da mini-silindir şeklinde preslenmiş SAAFCarb ya da diğer SAAFMedia doldurulmuştur. Kütüphane havalandırmasında, kağıt endüstrisi, kimya ve petrokimya endüstrisinde, katı ve sıvı atık bertaraf tesislerinde kullanılmaktadır.

SAAF Media


Gaz halindeki istenmeyen kirleticilerin fiziki ya da kimyasal yöntemle havadan arındırılması için kullanılmaktadır. Filtrasyon malzemesi yüksek kaliteli aktive edilmiş karbon ihtiva etmektedir ve küre şeklinde pelletler, mini granüller halindedir ya da mini-silindir şeklinde preslenmiştir. Aktif karbon malzemeye filtrelenecek gazın özelliğine uygun bir kimyasal emdirilmiştir. Üzerinde potas yum permanganat emdirilmiş aluminyum oksit olan tipleri de mevcuttur.

Doğru Mühendislik Yaklaşımı, Ekonomik ve Hızlı Çözümler İçin

Doğru Mühendislik Yaklaşımı, Ekonomik ve Hızlı Çözümler İçin Tıklayınız