0(312) 472 29 79

Giriş

GirişEurovent Air Filter CertificationFiltre Seçim TablosuTabaka, Rulo ve Kaba FiltrelerPanel ve Kaset FiltrelerTorba FiltrelerKompakt FiltrelerHEPA / Ulpa FiltrelerGaz Fazındaki Kirleticiler için Filtreler
Günümüz modern yaşanıtınsında temiz hava en önemli gereksinimlerimizden biridir. Doğal ya da insan kaynaklı kirleticiler sağlığımızı olumsuz olarak etkilemekte, ürünlerimizin üretimi sırasında zarar görmesine yol açmaktadır. Buna karşın bu kirleticiler her geçen gün artmaktadır. Air Tek Mühendislik partikül ve gaz halindeki kirleticiler karşı olabilecek en iyi filtrasyon çözümlerini önermekte ve sağlamaktadır. Ürünlerimiz insanları, ürünleri ve üretim proseslerini dış havadaki kirlilikten koruduğu gibi endüstriyel proseslerin neden olduğu kirlilikten de çevreyi korumaktadır.

Bu bölüm, birçok uygulamada kullanılan partikül ve gaz fazındaki kirleticilerin filtreleri ile hava filtreleri elemanlarını içermektedir.

Yeşil = Ticari ve endüstriyel filtreler hastanelerdeki, okullardaki, havaalanlarındaki, müzelerdeki, otellerdeki, alışveriş merkezlerindeki ve birçok ticari ve kamu binalarındaki hava kalitesini iyileştirmek için.

Mavi = Temiz oda filtre ve elemanları temiz hava sağlamak, ürünlerin kirlenmesini önlemek ve enfeksiyon yayılımını önlemek için.

Kırmızı = Otomotiv filtreleri hava giriş ve çıkışında gereksinim duyulan temiz havayı sağlamak için.

Sarı = Gaz türbin filtreleri gaz türbin santrallerini besleyecek havayı temizlemek için.

Temiz Hava Bizim İşimiz...

Doğru Mühendislik Yaklaşımı, Ekonomik ve Hızlı Çözümler İçin

Doğru Mühendislik Yaklaşımı, Ekonomik ve Hızlı Çözümler İçin Tıklayınız